Wpisz numer artykułu i ilość.

+

Poradnik uprawy

! Symbivit® - mikoryza do warzyw i owoców

Opis

Przeznaczony do: pomidorów, papryk oraz innych warzyw tj. ogórków, dyni, arbuzów, melonów, bakłażanów, miechunki. Stosuje się również do fasol, grochu, roślin cebulowych, krzewów i drzew owocowych, drzewek oliwkowych, palm itp.

SYMBIVIT RAJČATA A PAPRIKY to pomocniczy preparat roślinny przeznaczony do tworzenia symbiozy mikoryzowej między korzeniami roślin a pożytecznymi grzybami glebowymi. Powstała mikoryza umożliwia lepsze, dłuższe pobieranie wody i składników odżywczych (zwłaszcza fosforu i potasu) oraz sprawniejsze ich dostarczanie do roślin, głównie w okresie dojrzewania płodów. Preparat stosuje się w uprawie gruntowej i szklarniowej.

Sposób użycia i dawkowanie:
Preparat musi mieć bezpośredni kontakt z korzeniami roślin. Dozować 15 g na roślinę. Do dołka wsypać zawartość, wymieszać z ziemią, wsadzić roślinę i zasypać (obrazek 1). W przypadku większych drzew wydrążyć 2-4 otwory prowadzące do korzeni i wsypać preparat w ilości 30-45 g na roślinę (obrazek 2). Nie istnieje możliwość przedawkowania – większa dawka zapewni lepszy rozwój mikoryzy.

 Nie stosować do: roślin krzyżowych kapustnych (np. brokułów, kalafiorów, kapust, brukselki, jarmużów) i szarłatowatych (szpinaku, buraków itp.)

Informacje uzupełniające:
Należy unikać stosowania ogólnoustrojowych fungicydów przez pierwsze 3 tygodnie po aplikacji. Nadmierne podlewanie i nawożenie zwłaszcza superfosfatem ogranicza skuteczność preparatu. Nie zawiera organizmy modyfikowane genetycznie. Nie pozostawia szkodliwe pozostałości w glebie. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Skład:
Naturalne ilaste składniki, 5 gatunków grzybów mikoryzowych, naturalne składniki wspomagające mikoryzę (ekstrakty z organizmów morskich, keratyna, zmielone minerały).

NOWA I NATURALNA METODA W UPRAWIE WARZYW I OWOCÓW
ZDROWSZE I ODPORNIEJSZE ROŚLINY WSPOMAGANE GRZYBAMI MIKORYZOWYMI


- Ekologiczna uprawa warzyw
- Wyższa wydajność i odporność
- Intensywniejsze walory smakowe
- Podwyższona zawartość przeciwutleniaczy

Pokazać więcej

Zwinąć

  • Cena za 1 opakowanie: 29.90 zł

  • W opakowaniu150 g

Korzystne grzyby mikoryzowe przeznaczone do warzyw i owoców !

Nazwa botaniczna: Symbivit rajčata a papriky
Numer artykułu: 043212

Poradnia

  • Pozycje z (*) są obowiązkowe. Proszę sprawdzić poprawność adresu e-mail , w przeciwnym wypadku możesz nie otrzymać odpowiedzi .

Nie znalazłeś/aś potrzebnej informacji dot. tej rośliny? Wyślij zapytanie, postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Wyślij zapytanie

Powiązane artykuły