Wpisz numer artykułu i ilość.

+

Poradnik uprawy

! Symbivit® - mikoryza do kwiatów

Opis

Przeznaczony do: pelargonii, verben, petunii, surfinii, fuksji, lobelii, ozdobnych roślin pnących i innych roślin kwitnących. Rośliny uprawiane w skrzynkach balkonowych potrzebują szczególnej opieki, żeby obficie i długo kwitły. Z pomocą preparatu mikoryzowego SYMBIVIT MUŠKÁT w naturalny sposób osiągniecie nadzwyczajne efekty. Symbivit muškát to pomocniczy preparat roślinny przeznaczony do tworzenia symbiozy mikoryzowej pomiędzy korzeniami roślin i pożytecznymi grzybami glebowymi z rodzaju Glomus. Powstała mikoryza umożliwia lepsze pobieranie wody i składników odżywczych (zwłaszcza fosforu i potasu) oraz wydajniejsze ich dostarczanie do roślin.

Sposób użycia i dawkowanie:
Preparat musi mieć bezpośredni kontakt z korzeniami roślin. Dozować 15 g na roślinę. Do dołka wsypać zawartość, wymieszać z ziemią, wsadzić roślinę i zasypać (obrazek 1). W przypadku skrzynek balkonowych nałożyć 60 g preparatu pod warstwę wierzchnią ziemi, delikatnie wymieszajcie z podłożem i następnie zasadzić rośliny (obrazek 2). Nie istnieje możliwość przedawkowania – większa dawka zapewni lepszy rozwój mikoryzy.

 Ważne:
W razie potrzeby można rozpocząć nawożenie w okresie kwitnienia nawozami przeznaczonymi do wspomagania kwitnienia. Unikać należy stosowania fungicydów przez pierwsze 3 tygodnie po aplikacji. Nadmierne podlewanie i nawożenie, zwłaszcza superfosfatem, ogranicza skuteczność preparatu.

Informacje uzupełniające:
Nie zawiera organizmy modyfikowane genetycznie. Nie pozostawia szkodliwe pozostałości w glebie. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Skład:
Naturalne ilaste składniki, 5 gatunków grzybów mikoryzowych, naturalne składniki wspomagające mikoryzę (ekstrakty z organizmów morskich, keratyna, zmielone minerały), biodegradowalny hydrożel.

NOWA I NATURALNA METODA W UPRAWIE KWIATÓW
PIĘKNE I ZDROWE KWIATY WSPOMAGANE GRZYBAMI MIKORYZOWYMI


- Zwiększa ilość kwiatów
- Wydłuża czas kwitnięcia
- Podnosi intensywność barw kwiatów i liści
- Zwiększa odporność roślin

Pokazać więcej

Zwinąć

  • Cena za 1 opakowanie: 29.90 zł

Korzystne grzyby mikoryzowe przeznaczone do kwiatów balkonowych !

Nazwa botaniczna: Symbivit Muškát
Numer artykułu: 043213

Poradnia

  • Pozycje z (*) są obowiązkowe. Proszę sprawdzić poprawność adresu e-mail , w przeciwnym wypadku możesz nie otrzymać odpowiedzi .

Nie znalazłeś/aś potrzebnej informacji dot. tej rośliny? Wyślij zapytanie, postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Wyślij zapytanie