Wpisz numer artykułu i ilość.

+

 

www.starkl.pl

20% ZNIŻKA NA DRZEWA OWOCOWE
dla zamówień na minimalnie 10 opakowań dowolnych odmian !!!


Promocja trwa w terminie od 26.9.2019 do 30.9.2019 do godz. 10:00
 

starkl

Szanowni pasjonaci pięknych balkonów i ogrodów

Październik to idealny czas na wysadzanie i przesadzanie drzew owocowych. Okres ten trwa do czasu, w którym gleba jeszcze nie jest zamarznięta. Z uwagi na to przygotowaliśmy dla Was właśnie teraz akcję promocyjną, która będzie miała miejsce tylko w określonym terminie. Jeżeli planujecie zakup drzew owocowych zamówienie złóżcie już teraz. Korzystna zniżka pozwala dużo zaoszczędzić.

ZNIŻKA 20% na DRZEWA OWOCOWE
dla zamówień na minimalnie 10 opakowań/sztuk dowolnych odmian !


Zamówienia na drzewa owocowe w ilości minimalnie 10 opakowań/sztuk złożone poprzez stronę internetową (koszyk zakupów), w terminie od 26 do 30 września 2019 do godz. 10:00 uzyskają zniżkę 20%.

UWAGA: Gatunki można kombinować na różne sposoby, zniżka dotyczy wszystkich drzew owocowych. Przykładowe zamówienie: 3 grusze, 2 jabłonie, 2 morele, 1 czereśnia, 1 wiśnia, 1 śliwa lub np. tylko 10 jabłoni itd.

Zapraszam do skorzystania z promocji.Wasz
Josef Starkl

Josef Starkl poleca również
inne wybrane artykuły ze zniżką !


 

starkl

Ciasto francuskie z gruszkami

- 4 gruszki średnio dojrzałe
- 1 cytryna
- 120 g masła
- 200 g cukru kryształowego
- 5 szt. anyżu
- ciasto francuskie
- cukier puder


Gruszki obrać, pokroić w ósemki, wypestkować i pokropić sokiem z wyciśniętej cytryny, żeby nie zbrązowiały. Cukier wysypać na patelnię z uszami (przeznaczona również do piekarnika) i na średnim ogniu karmelizować. Kiedy osiągnie kolor złoto-brązowy patelnię odstawić. Dodać masło i wymieszać. Stopniowo nałożyć kawałki gruszek. Delikatnie zakryć płatem ciasta francuskiego, obrzeża ciasta zawinąć w dół patelni. Powierzchnię nakłuć widelczykiem. Piekarnik rozgrzać do 180 °C i piec ok. 30 minut do czasu aż ciasto osiągnie złoty kolor. Wyciągnąć z piekarnika, odczekać 5 minut i przyłożyć talerz do góry patelni, obrócić. Gotowe ciasto z gruszkami można poprószyć cukrem pudrem.


Herbata pieczona
(herbata na chłodne dni z czeskiej kuchni)

- 4 wielkie gruszki
- 2 jabłka
- 2 pomarańcze
- 1 cytryna
- 0,5 kg cukru (najlepiej trzcinowego)
- 3 goździki
- 2 laski cynamonu


Owoce umyć, obrać, wypestkować i pokroić na małe kawałki. Dodać cukier i przyprawy, wszystko przełożyć do naczynia żaroodpornego. Piekarnik nagrzać do temp. 200°C, piec ok. 1 godz. W trakcie pieczenia przemieszać kilka razy, żeby owoce nie przywarły do naczynia żaroodpornego. Gotowe upieczone owoce przełożyć do słoików, zalać wrzątkiem. Słoiki zakręcić i obrócić do góry dnem. Podawać w chłodne, jesienne i zimowe dni, najlepiej na gorąco.