Wpisz numer artykułu i ilość.

+

Nowe logo

josef starkl logo 2016  

Wraz z nadejściem sezonu JESIEŃ 2016 nastąpiła zmiana, którą na pewno zauważą stali klienci naszego e-sklepu a mianowicie nowe logo.

 

Zmiana loga jest ściśle związana z nową oprawą graficzną katalogu, która teraz jest bardziej przejrzysta i kładzie nacisk na wieloletnią tradycję firmy Starkl. Idealnym sposobem na połączenie tych elementów jest ciągle podziwiany styl retro. Podjęto decyzję, że w identycznym duchu będzie wyglądać nowe logo e-sklepu.  

Nowe logo przedstawia popiersie obecnego właściciela Pana Josefa Starkla III, który w Austrii występuje w mediach jako specjalista i doradca publiczny w tematach dotyczących ogrodów oraz uprawy roślin. 


Od wiosny 2016 r. można oglądać w austriackiej telewizji publicznej ORF III program pod tytułem: GARTENKULT przeznaczony dla działkowiczów i ogrodników, w którym Pan Josef Starkl III przedstawia interesujące propozycje, porady ogrodnicze oraz nowe trendy w uprawie i pielęgnacji roślin.

 

Dzięki ponad 100-letniej tradycji rodzinnej firmy ogrodniczej Starkl Pan Josef Starkl III posiada ogromne doświadczenie nabyte podczas upraw roślin we własnych ogrodach i szkółkach oraz bezcenną wiedzę dotyczącą relacji z klientami firmy z całej Europy. 

 

Nowe logo e-sklepu odzwierciedla prawdziwą osobowość doświadczonego ogrodnika Pana Josefa Starkla III, który gwarantuje profesjonalne podejście do tematu roślin oraz korzysta z dobrodziejstw wieloletniej tradycji bardzo doświadczonej firmy.

  josef starkl logo 2016